خدمات مشتریان

نیاز به پشتیبانی دارید؟ ما اینجا هستیم تا باکمال میل از شما پشتیبانی کنیم.

مصرف‌کنندگان:: ۰۰۴۹۲۴۵۲۹۶۲۴۵۰
E-Mail: info@trotec.com
 1. محصولات
 2. دستگاه های اندازه گیری
 3. نشت یابی و تشخیص محل نشتی
 4. SR-24

تشخیص‌دهنده محل لوله SR-24

لوله یاب حرفه‌ای با GPS و بلوتوث

فن‌آوری‌ نوآورانه برای انجام عملیات اندازه‌گیری و نشان دادن آسان محل عبور لوله به همراه و به لوتوس و جی‌پی‌اس برای نشان دادن محل خطوط تدارکاتی زیرزمین و دور از دسترس.

 

حتی تشخیص مسیر خطوط لوله‌های غیرفلزی که معمولاً به‌سختی انجام می‌شود، می‌تواند به‌آسانی و با موفقیت کامل انجام پذیرد، SR-24 که دارای یک آنتن جهت‌یابی است و نمادهای (فلش) بر روی صفحه آل سی دی دستگاه به‌آسانی محل گذر لوله را مشخص می‌کنند، همچنین به‌وسیله جی‌پی‌اس و بلوتوس می‌توان مسیر را بر روی نقشه  در تلفن هوشمند ذخیره نمود. 

تفاوتی نمی‌کند آب، گاز، برق یا مخابرات، به لطف آنتن ۳ بعدی تشخیص لوله‌های غیرفعال را می‌توان نسبت به محل کاربر به‌آسانی با SR-24 از هر موقعیت و هر جهت انجام داد، این‌یک مزیت فوق‌العاده گران‌بهاست به‌خصوص در مورد گرفتگی‌ها در مسیر لوله.

حتی در صورت وجود تعداد زیادی از خطوط تدارکاتی زیرزمینی در یک فضای محدود، خط هدف و خطوط انشعاب آن رامی توان با دقت بالا از دیگر خطوط تشخیص داد. با استفاده از حالت های جستجو پیشرفته خطوط غیر فعال و فعال متعدد لوله ها  در کنارهم قابل تشخیص است (با استفاده از فرکانس های جستجو از پیش تعریف شده برای هر یک ازخطوط)

اپلیکیشن گوشی‌های هوشمند برای نقشه‌برداری ساده از لوله به‌صورت هم‌زمان

مکان لوله‌ها را پس از شناسایی با SR-24 به‌راحتی می‌توانید درگوشی هوشمند با استفاده از نرم‌افزار RIDGIDtrax را بر روی نقشه ترسیم کنید. این اپلیکیشن به‌صورت رایگان برای دستگاه‌های آندروید و iOS موجود است.

بعدازاینکه با SR-24 از طریق بلوتوث به تلفن هوشمند خود متصل شوید، دستگاه تلفن همراه با استفاده از GPS موقعیت را بر روی نقشه نشان می‌دهد، بعد از حرکت دستگاه عمق و خط مسیر گذر لوله مربوطه بر روی نقشه علامت‌گذاری می‌شود. امکان مشخص کردن نوع خطوط (آب، گاز، برق) و یا برای نمایش چند لوله در کنار هم بر روی نقشه وجود دارد.

این نقشه را می‌توان به‌صورت کامل ذخیره و در اپلیکیشن مشاهده کرد و یا به‌عنوان فایل با پسوند KMZ به دیگر برنامه‌های سیستم اطلاعات جغرافیایی فرستاده و استفاده نمود.

مزایای عملی:

 • جمع و جور، سبک و سیستم حرفه ای و راه حلی آسان جهت تشخیص محل لوله، سریع و قابل اعتماد
 • GPS برای مختصات محل لوله، نقشه‌برداری، و امکان استفاده از این نقشه در دیگر نرم‌افزارهای GIS
 • درگاه بلوتوث برای انتقال داده‌های به دستگاه‌های تلفن همراه و یا و دیگر سامانه اطلاعات جغرافیایی (GIS) با دقت بالا و همچنین به شکل ارتباط از راه دور با استفاده ازفرستنده ST-33Q + 
 • فناوری پیشرفته آنتن سه بعدی
 • همه امکانات در یک دستگاه، فاصله، موقعیت، قدرت سیگنال
 • تشخیص خطوط متعدد کنار هم
 • درجه بالایی از انعطاف‌پذیری به علت حالت‌های مختلف جستجو
 • مدیریت انرژی مؤثر این دستگاه را قادر می‌سازد تا عملیات اندازه‌گیری راحتی در طولانی‌مدت بدون نیاز به شارژ مجدد انجام دهد
 • امکان تغییر فرکانس تعریف‌شده توسط کاربر - قابلیت تنظیم بین ۱۰ هرتز تا ۳۵ کیلوهرتز
 • برنامه گوشی‌های هوشمند برای ضبط چند مسیر و ایستگاه‌های مابین و همچنین برای دیگر برنامه های کاربردی سامانه اطلاعات جغرافیایی (GIS)

تمام اطلاعات به سرعت و در یک نگاه

موقعیت، جهت و عمق خط لوله توسط SR-24 به‌صورت هم‌زمان نمایش داده می‌شود.

فن آوری هوشمند SR-24 به صورت پویا سازگار با تمامی اطلاعات نمایش داده شده بر روی دستگاه،بسته به حالت جستجو و سطح نزدیکی به خط، به عنوان مثال به عنوان نشانه زوم در هنگام نزدیک شدن به هدف و یا برای نشان دادن موقعیت فرستنده در حالت کاوشگرنمایش داده شود.

حالت عملکرد بهینه برای استفاده در محیط‌های مختلف

سیگنال فعال، به‌عنوان‌مثال برای لوله‌های فلزی که در مدار گردش الکتریکی قرار دارند سیگنال از طریق فرستنده SeekTech دستگاه ST-510 ارسال می‌شود
سیگنال غیرفعال

برای آشکارسازی و تشخیص میدان‌های الکترومغناطیسی که از زیرزمین نشأت دارند می‌توان دستگاه را در این حالات مختلف مورداستفاده قرارداد:

تشخیص لوله‌های فعال

در حالت پسیو دستگاه به دنبال نویزهای الکتریکی می‌گردد که درون مسیر اصلی کانال (برای مثال لوله‌های مختلف کابل برق و تلفن درون آن) قرار دارند، وسایل الکتریکی سیگنال‌هایی را از خود ساطع می‌کنند برای مثال خطوط فشارقوی که در آنها برق جریان دارد و خطوط تلفن در زمین نهفته هستند به‌عنوان یک آنتن با کارکردی بالا و در فرکانس پایین عمل می‌کنند و سیگنال‌ها را به دستگاه منعکس می‌کنند.

تشخیص لوله‌های غیرفعال (پسیو)

در این حالت یک منبع انرژی برای ایجاد جریان در خطوط در نظر گرفته‌شده است، با استفاده از این جریان و فرکانس انتخاب شده بر روی دستگاه مسیریابی به‌آسانی انجام می‌شود. 

حالت کاوشگر

 سیستم دوربین SeeSnakeطراحی‌شده برای جستجوی درون کانال‌ها به همراه یک فرستنده می‌تواند محل دقیق موردنظر را با استفاده ازSR-24 به‌آسانی مشخص کرد این‌یک ترکیب مؤثر و دقیق برای نشتی بابی‌هاست