1. محصولات
  2. دستگاه های اندازه گیری
  3. کاربرد چندگانه

دستگاههای اندازه گیری چند منظوره

دستگاه اندازه‌گیری با کاربرد چندگانه

Unser Multifunktions-Messgeräte-Programm
Unser Multifunktions-Messgeräte-Programm
Unser Multifunktions-Messgeräte-Programm

یک نوآوری در اندازه‌گیری، شامل تمامی دستگاه‌های پایه که به‌آسانی قابل تعویض می‌باشند. دیگر استفاده‌کنندگان نیازی به خرید چندین دستگاه مختلف از محصولات اندازه‌گیری ندارند

به‌آسانی حس‌گر دستگاه T3000را تغییر دهید و آن را به دستگاه اندازه‌گیری موردنیاز خود تبدیل کنید. بدون نیاز به تنظیمات بعدی برای دستگاه فنّاوری هوشمند دستگاه به‌آسانی حس‌گر موردنظر را تشخیص داده و تنظیمات را به‌صورت خودکار انجام می‌دهد. بیش از ۲۰ حس‌گر مختلف اندازه‌گیری ارزشمند باقابلیت‌های مختلف اندازه‌گیری قابل‌ارائه برای این دستگاه می‌باشند.

با فنّاوری نوآورانه حس‌گر SPI که در این دستگاه‌ها به‌کاررفته است امکان اندازه‌گیری مختلف از نقاط تخت، مورب، لایه‌ها، عمق، از موادی مانند چوب، و دیگر مصالح ساختمانی وجود دارد.

چه تجزیه‌وتحلیل جریان‌های تهویه و تخلیه هوا, تشکیل قطرات آب میعان شده, کمبود ماشین‌های سرمایشی, عایق‌های پر از منفذ, تغییرات آب و هوایی, مواد و مصالح ساختمانی بسیار خشک و یا بسیار مرطوب, تشخیص محل نشتی در تانک‌ها و یا در شبکه‌های لوله‌کشی ـ شما می‌توانید هم در تعمیرات و نگه‌داری پیش دارنده و هم برای تشخیص معایب ساختمانی و نیز در تجزیه‌وتحلیل علت وقوع معایب تنها با یک دستگاه تعداد بی‌شماری وظایف مختلف را انجام دهید. 

دستگاهی مناسب همچنین برای نجاری ها, برای صنایعی که روی چوب کار میکنند, در جنگل بانی و جنگل داری, صنایع چوب

 دستگاه اندازه گیری .... یک منوی گزینه ها با صدها نوع چوب  دارد که نمودار مواد آنها مستقیما در دستگاه ذخیره شده و قابل انتخاب می باشد. این منو برای تعیین میزان رطوبت  انواع چوب های مختلف مناسب است. 

 standard equipment

 optionally available

 not available