1. محصولات

به‌عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو درزمینهٔ فناوری‌های بهبود کیفیت هوا و اندازه‌گیری کیفیت آن؛ تروتک ارائه‌دهنده دستگاه‌هایی با کاربردهای ‍‍‍‍متفاوت درزمینه‌های مختلف برای همه نیازهای صنعتی کارگاهی و خانگی شما در بازار است. 

همه‌کسانی که محصولات ما را انتخاب می‌کنند می‌توانند  مزیت متفاوت 10 یک شرکت شناخته شده  با راه‌حل‌های متفاوت و نوآورانه قیمت‌های مناسب همراه با کارایی بالا و تنوع محصولات این شرکت بهره ببرند.

به دنبال هر چه هستید! یک هواساز برای مصارف شخصی در منزل یا محل کار خود، مهندس سازه هستید و به دنبال ابزارهای دقیق برای اندازه‌گیری‌های دقیق، مدیر خط تولید و به دنبال یک دستگاه تهویه مطبوع برای استفاده در خط تولید٬ با انتخاب شرکت و محصولات ما می‌توانید به محصول موردنیاز خود دست پیدا کنید شما نه تنها می‌توانید محصولات ما را خریداری کنید٬ بلکه در صورت نیاز کوتاه‌مدت شما، شرکت ما دستگاه‌های خود را به‌صورت موقت به شما اجاره خواهد داد. محصولات گروه صنعتی تروتک راه‌حلی مناسب برای موفقیت و آسایش شما.

 تولید فناوری با بازدهی بالا جهت بهبود کیفیت هوا تخصص ماست ٬ در گروه صنعتی تروتک واقع درهاینزبرگ آلمان ٬ فعالیت اصلی ما حول محور تولید دستگاه های اندازه گیری، بهبود و کنترل کیفیت هوا می‌باشد، ما ارائه دهنده محصولات صنعتی کارگاهی و خانگی می‌باشیم که از آن جمله می‌توان به: ماشین آلات رطوبت زا٬ رطوبت ساز٬ گرمایشی٬ تهویه، تهویه مطبوع٬ تصفیه هوا و انواع دستگاه‌های اندازه گیری کیفیت هوا و گازهای موجود درآن٬ اندازه گیری و کنترل دما ٬اندازه گیری رطوبت ٬فشار٬ سرعت باد٬ ولتاژ و متراژ اشاره کرد پیشنهاد ویژه ما، خدمات آموزشی قبل از خرید به شما می‌باشد; اطلاعات لازم جهت خدمات آموزشی ما  را در وب سایت ما ملاحظه فرمایید.

 

به‌عنوان یک تولیدکننده ما دقیقاً نیازهای موردنیاز بازار را تولید می‌کنیم:

تروتک نه‌تنها درزمینهٔ تهیه توزیع و مونتاژ ماشین‌آلات، ابزار اندازه‌گیری ٬ انواع چادر و غیره فعالیت دارد بلکه در سال گذشته به تولیدات خود افزوده است شرکت ما ابداع در طراحی، تولید و توسعه بسیاری از محصولات مختلف در آلمان را بر عهده دارد، اینکه محصولات ما چگونه تولید می‌شوند و چرا کیفیتشان بسیار بالا می‌باشد در  وب سایت ما قابل‌مشاهده است. به‌عنوان یک تولیدکننده ما به نیازهای فردای شما می‌اندیشیم از آنجا که نوآوری مدنظر ما می‌باشد، همه‌ساله محصولات جدیدی را به بازار عرضه می‌کنیم. در ذیل می‌توانید کلیه محصولات ما و محصولاتی که در سال جاری به بازار عرضه خواهند شد را مشاهده نمایید:

 

 

محصولات ما برای کارخانه‌ها٬استاد کاران و استفاده‌های خانگی

فناوری‌های جدید برای نیازهای خود را در تروتک را بیابید!