خدمات مشتریان

نیاز به پشتیبانی دارید؟ ما اینجا هستیم تا باکمال میل از شما پشتیبانی کنیم.

مصرف‌کنندگان:: ۰۰۴۹۲۴۵۲۹۶۲۴۵۰
E-Mail: info@trotec.com
 1. محصولات
 2. دستگاه های کنترل بر کیفیت هوا و رطوبت با بهره وری بالا

دستگاههای با کارایی و بازدهی بالا

 تولید ماشین‌آلات با فناوری‌های نوین و بازدهی بالا جهت بهینه‌سازی کیفیت هوا تخصص ماست، در مجموعه زیر شما می‌توانید اطلاعات مربوط به ماشین‌آلات رطوبت‌زدا، رطوبت ساز، گرمایش، تهویه، تهویه مطبوع، تصفیه هوا، خشک‌کن، بوگیر، و لوازم جانبی جهت ترمیم و نوسازی ساختمان را به‌تفصیل مطالعه نمایید.

 • رطوبت زدایی موبایل

  مقاوم، جمع و جور و با دوام و در عین حال قوی در رطوبت: این مخلوط کننده های موبایل از Trotec است. برنامه های کاربردی انعطاف پذیر، مخلوط های مخلوط کننده سیالات تلفن همراه و خشک کن ها را ساختند - هر دو در احیاء آلودگی آب، احیاء ساختمان و ساخت و ساز، در انبارها و در اتاق های خصوصی.

  برو به محصولات
 • رطوبت ساز ثابت

  با رطوبت سنج Trotec با کیفیت بالا حفاظت مؤثرتری نسبت به رطوبت و برنامه خوردگی است. در اینجا شما همه چیز را در مورد رطوبت مطلوب، آب شستشو و کم آبی بدن پس از آسیب آب - بزرگترین انتخاب در سراسر جهان پیدا کنید.

  برو به محصولات
 • مرطوب کننده ی هوا (رطوبت دهنده به هوا)

  مرطوب کننده ی هوا

  برو به محصولات
 • هواکش‌( فن )

  فن های مارک Trotec هوا را به چرخش در می آورند. با راه حل هایی اقتصادی برای تهویه و تعویض سریع و یا انتقال هوا. سریع با انعطاف فراوان درکاربرد و در سطح حرفه ای.

  برو به محصولات
 • تهویه، تهویه و ماشین باد

  دستگاه های حرفه ای بادی از Trotec. این که آیا در فضای باز یا در محیط داخلی، در صنعت، صنعت و صنعت سرگرمی - این فن های با کارایی بالا، انعطاف پذیر هستند و دارای ظرفیت بالایی برای گردش هوا و تهویه می باشند. و از لحاظ اقتصادی آنها در بالای آن قرار دارند!

  برو به محصولات
 • دستگاههای تهویه و تعویض هوا

  برو به محصولات
 • دستگاه های اندازه گیری

  آیا تشخیص ساختمان یا کنترل آب و هوا: با ابزار اندازه گیری از Trotec شما می توانید هر ارزش را احساس کنید. پره های لیزری اطلاعات مربوط به فاصله ها، مناطق و حجم را ارائه می دهند. دوربین های حرارتی با کیفیت بالا تصاویری شفاف ارائه می دهند - Trotec دارای دستگاه مناسب برای هر نوع اندازه گیری است.

  برو به محصولات
 • تصفیه کننده هوا

  هوا پاک است! صد البته با کمک عناصر ترکیبی فیلتر دستگاه تصفیه کننده هوای حرفه ای از شرکت Trotec تنها یکی از صد راه حل جدید ما برای مکش و تصفیه هزاران آلاینده هوا در محیط کار

  برو به محصولات
 • لوله های حمل هوا

  کیفیت Tronect®brand برای استفاده در صنعت، بخش کشاورزی، ساختمان و همچنین مهندسی.

  برو به محصولات
 • چادرهای مونتاژی و دیوارهای مانع دید

  چادرهای مونتاژی و دیوارهای سیاری که دید را میگیرند میتوانند در یک چشم به هم زدن محیط کار شما را پوشش دهند. برای ساختمان های در حال ساخت برای انبار کردن و یا برای درمانهای اورژانسی خیابانی

  برو به محصولات

صنعت خود را انتخاب کنید:

ما طیف گسترده ای از راه حل های تهویه مطبوع را ارائه می دهیم. برای اجاره یا خرید ما راه حل مناسب برای هر صنعت را پیدا می کنیم.