خدمات مشتریان

نیاز به پشتیبانی دارید؟ ما اینجا هستیم تا باکمال میل از شما پشتیبانی کنیم.

مصرف‌کنندگان:: ۰۰۴۹۲۴۵۲۹۶۲۴۵۰
E-Mail: info@trotec.com
 1. محصولات
 2. دستگاه های کنترل بر کیفیت هوا و رطوبت با بهره وری بالا

دستگاههای با کارایی و بازدهی بالا

 تولید ماشین‌آلات با فناوری‌های نوین و بازدهی بالا جهت بهینه‌سازی کیفیت هوا تخصص ماست، در مجموعه زیر شما می‌توانید اطلاعات مربوط به ماشین‌آلات رطوبت‌زدا، رطوبت ساز، گرمایش، تهویه، تهویه مطبوع، تصفیه هوا، خشک‌کن، بوگیر، و لوازم جانبی جهت ترمیم و نوسازی ساختمان را به‌تفصیل مطالعه نمایید.

 • مرطوب کننده ی هوا (رطوبت دهنده به هوا)

  مرطوب کننده ی هوا

  برو به محصولات
 • هواکش‌( فن )

  فن های مارک Trotec هوا را به چرخش در می آورند. با راه حل هایی اقتصادی برای تهویه و تعویض سریع و یا انتقال هوا. سریع با انعطاف فراوان درکاربرد و در سطح حرفه ای.

  برو به محصولات
 • تهویه، تهویه و ماشین باد

  دستگاه های حرفه ای بادی از Trotec. این که آیا در فضای باز یا در محیط داخلی، در صنعت، صنعت و صنعت سرگرمی - این فن های با کارایی بالا، انعطاف پذیر هستند و دارای ظرفیت بالایی برای گردش هوا و تهویه می باشند. و از لحاظ اقتصادی آنها در بالای آن قرار دارند!

  برو به محصولات
 • دستگاه های اندازه گیری

  آیا تشخیص ساختمان یا کنترل آب و هوا: با ابزار اندازه گیری از Trotec شما می توانید هر ارزش را احساس کنید. پره های لیزری اطلاعات مربوط به فاصله ها، مناطق و حجم را ارائه می دهند. دوربین های حرارتی با کیفیت بالا تصاویری شفاف ارائه می دهند - Trotec دارای دستگاه مناسب برای هر نوع اندازه گیری است.

  برو به محصولات
 • چادرهای مونتاژی و دیوارهای مانع دید

  چادرهای مونتاژی و دیوارهای سیاری که دید را میگیرند میتوانند در یک چشم به هم زدن محیط کار شما را پوشش دهند. برای ساختمان های در حال ساخت برای انبار کردن و یا برای درمانهای اورژانسی خیابانی

  برو به محصولات

صنعت خود را انتخاب کنید:

ما طیف گسترده ای از راه حل های تهویه مطبوع را ارائه می دهیم. برای اجاره یا خرید ما راه حل مناسب برای هر صنعت را پیدا می کنیم.