خدمات مشتریان

نیاز به پشتیبانی دارید؟ ما اینجا هستیم تا باکمال میل از شما پشتیبانی کنیم.

مصرف‌کنندگان:: ۰۰۴۹۲۴۵۲۹۶۲۴۵۰
E-Mail: info@trotec.com
 1. محصولات
 2. دستگاه های کنترل بر کیفیت هوا و رطوبت با بهره وری بالا
 3. رطوبت زدا
 4. رطوبت زدا جذب سطحی متحرک
 5. رطوبت‌زداهای سری TTR
 6. TTR 300

رطوبت زدای جذب سطحی TTR 300

بازدهی بالای این دستگاه حتی در درجه حرارت پایین این دستگاه را به رطوبت‌زدایی باکیفیت عالی با کاربردهای فراوان تبدیل کرده است، از رطوبت‌زدایی هوا در انبارها و خطوط تولید تا محافظت دستگاه‌ها و تجهیزات صنعتی از پوسیدگی و زنگ‌زدگی ازجمله این مزیت‌های آن است.

ضمناً کاربران می‌توانند از مزایای تنظیم الکترونیکی پیشرفته Monoventic تعبیه‌شده در دستگاه TTR 300 استفاده کنند و متناسب با نیازشان میزان خشکی هوا را به‌طور یکنواخت تنظیم کنند.

بدین ترتیب بازده رطوبت گیری و نتیجتاً مصرف برق و صدای این دستگاه در هر زمان قابل تعریف می‌باشد. به طور مثال قابلیت تنظیم دستگاه برای استفاده دراتاق های کوچک و یا برای بازدهی بالای میزان هوای خشک به آسانی قابل تنظیم است.

به علت استفاده‌های متنوع دستگاه TTR 300 طبیعتاً دامنه وسیعی از لوازم‌یدکی و اضافی برای این دستگاه وجود دارد. من‌جمله لوله ورود هوای مجزا و یا لوله اتصال برای هوای بازتولید شده و یا فیلتر Z-Line با درجه‌بندی‌های مختلف. کلیه فیلترها به‌سادگی و سریع و بدون نیاز به باز کردن دستگاه قابل جایگذاری و تعویض می‌باشند.

با خشک‌کن جذب سطحی TTR 300 شما می‌توانید از کلیه مزایای خشک‌کن جذب سطحی هوای Trotec از محصولات اصلی Trotec با استاندارد طراحی و تولید آلمان بهره‌مند شوید.

از جمله مزایای کاربردی این دستگاه:

 • کیفیت حرفه ای " ساخت آلمان" از محصولات اصلی شرکت Trotec
 • تنظیم الکترونیکی پیشرفته Monoventic : امکان میزان دقیق و یکنواخت هوای خشک  
 • تا 30 درصد سبکتر از محصولات رقبا، با بازدهی یکسان
 • بازده بالا با اندازه و وزن کوچک 
 • تعمیر و نگهداری آسان
 • قابل قرار دادن دستگاه روی هم با اشغال میزان اندکی فضا
 • با رعایت استانداردها و کیفیت آلمانی

علاوه بر این تمامی مدل‌های خشک‌کن TTR من‌جمله مدل استاندارد TTR 300 دارای درگاه DIN هستند، به‌نحوی‌که می‌توان با نصب یک رطوبت‌سنج کنترل این دستگاه و میزان بازدهی را تنظیم کرد، امکان نصب تایمر و نیز سایر تجهیزات جهت کنترل TTR 300 به دو شاخه DIN وجود دارد.

از تجهیزات خشک کن جذب سطحی TTR 300 علاوه برمکانیزم داخلی بازیافت گرمای تولید شده میتوان به یک تنظیم گر خود کار باز تولید کننده هوای گرم اشاره کرد که متشکل شده از یک ترمیستورPTC(مقاومت متغیر حساس به دما)،که بازده این تنظیم گربستگی  به دمای هوای ورودی و میزان هوای باز تولید شده دارد.مزیت این فن آوری در گزینش تطبیقی بازدهی و جلوگیری از بالا رفتن بی اندازه دمای دستگاه در حال کار می باشد، به طوری که نیاز به یک ترموستات برای خاموش کردن دستگاه در زمان بالا رفتن  بی اندازه دما را منتفی میکند.

 

 

رطوبت زدای جذب سطحی TTR 300
رطوبت زدای جذب سطحی TTR 300
رطوبت زدای جذب سطحی TTR 300

خرید

جزییات

لوازم یدکی و تجهیزات

بارگذاری...

محصولات جایگزین

بارگذاری...

سمینارها

دانلود

بارگذاری...