خدمات مشتریان

نیاز به پشتیبانی دارید؟ ما اینجا هستیم تا باکمال میل از شما پشتیبانی کنیم.

مصرف‌کنندگان:: ۰۰۴۹۲۴۵۲۹۶۲۴۵۰
E-Mail: info@trotec.com
 1. محصولات
 2. دستگاه های کنترل بر کیفیت هوا و رطوبت با بهره وری بالا
 3. رطوبت زدا
 4. رطوبت زدا جذب سطحی متحرک
 5. رطوبت‌زداهای سری TTR
 6. TTR 200

رطوبت زدای جذب سطحی هوای TTR 200

دستگاه رطوبت زدای جذب سطحی TTR 200 یک دستگاه فوق‌العاده سبک و فشرده باکیفیت عالی برای خشک‌کردن دائمی هوا و یا برای کاربردهای رطوبت‌زدایی در جبران خسارات ناشی از نشتی آب است.

ضمناً کاربران می‌توانند از مزایای تنظیم الکترونیکی پیشرفته Monoventic تعبیه‌شده در دستگاه TTR 200 استفاده کنند و متناسب با نیازشان میزان خشکی هوا را به‌طور یکنواخت تنظیم کنند.

علاوه بر این تمامی مدل‌های خشک‌کن TTR من‌جمله مدل استاندارد TTR 200 دارای درگاه DIN هستند، به‌نحوی‌که می‌توان با نصب یک رطوبت‌سنج کنترل این دستگاه و میزان بازدهی را تنظیم کرد، امکان نصب تایمر و نیز سایر تجهیزات جهت کنترل TTR 200 به دو شاخه DIN وجود دارد.

به علت استفاده‌های متنوع دستگاه از TTR 200 طبیعتاً دامنه وسیعی از لوازم‌یدکی و اضافی برای این دستگاه وجود دارد. من‌جمله لوله ورود هوای مجزا و یا لوله اتصال برای هوای بازتولید شده و یا فیلتر Z-Line با درجه‌بندی مختلف. 

طراحی آلمانی از شرکت Trotec

کارکردهای مختلف، اندازه کوچک ،بازدهی، کارایی بالای این دستگاه حتی در درجه حرارت پایین دستگاه خشک کن TTR 200را مناسب برای خشک نگه داشتن انبارهای کوچک، کارگاه های تولیدی, رطوبت زدایی دائمی در مجتمع های آب رسانی و یا حتی برای کاربردهای ساختمانی کرده است.

دستگاه TTR 200 در سمت جانبی مکش خود فیلترهایی برای تعویض سریع بدون نیاز به باز کردن دستگاه دارد.

از تجهیزات خشک کن جذب سطحی TTR 200 علاوه برمکانیزم داخلی بازیافت گرمای تولید شده میتوان به یک تنظیم گر خود کار باز تولید کننده هوای گرم اشاره کرد که متشکل شده از یک ترمیستورPTC(مقاومت متغیر حساس به دما)،که بازده این تنظیم گربستگی  به دمای هوای ورودی و میزان هوای باز تولید شده دارد.

مزیت این فن آوری در گزینش تطبیقی بازدهی و جلوگیری از بالا رفتن بی اندازه دمای دستگاه در حال کار می باشد، به طوری که نیاز به یک ترموستات برای خاموش کردن دستگاه در زمان بالا رفتن  بی اندازه دما را منتفی میکند.

 

 

از جمله مزایای کاربردی این دستگاه:

 • کیفیت حرفه ای " ساخت آلمان" از محصولات اصلی شرکت Trotec
 • تنظیم الکترونیکی پیشرفته Monoventic : امکان میزان دقیق و یکنواخت هوای خشک  
 • تا 30 درصد سبکتر از محصولات رقبا، با بازدهی یکسان
 • بازده بالا با اندازه و وزن کم 
 • تعمیر و نگهداری آسان
 • قابل قرار دادن دستگاه روی هم با اشغال میزان اندکی فضا
 • با رعایت استانداردها و کیفیت آلمان
رطوبت زدای جذب سطحی هوای TTR 200
رطوبت زدای جذب سطحی هوای TTR 200
رطوبت زدای جذب سطحی هوای TTR 200

با دستگاه TTR 200شما از مزایای یک خشک کن جذب سطحی با کیفیت طراحی و تولید شده شرکت Trotec با رعایت بالاترین استانداردهای آلمان بهره مند می شوید

 

 

خرید

جزییات

لوازم یدکی و تجهیزات

بارگذاری...

محصولات جایگرین

بارگذاری...

سمینارها

دانلود

بارگذاری...