خدمات مشتریان

نیاز به پشتیبانی دارید؟ ما اینجا هستیم تا باکمال میل از شما پشتیبانی کنیم.

مصرف‌کنندگان:: ۰۰۴۹۲۴۵۲۹۶۲۴۵۰
E-Mail: info@trotec.com
 1. محصولات
 2. دستگاه های کنترل بر کیفیت هوا و رطوبت با بهره وری بالا
 3. رطوبت زدا
 4. رطوبت زدای میعانی متحرک
 5. رطوبت زدای هوای صنعتی سری TTK-S
 6. TTK 655 S

رطوبت زدای صنعتی TTK 655 S

دستگاه عالی از سری استناندارد Trotec

استاندارد برای Trotec اما برای بسیاری شرکتهای دیگر مدتهاست که چنین کیفیتی قابل تجربه نبوده است. این مدل منحصر به فرد از خشک کن های صنعتی ما هر چند جزو سری استاندارد Trotec است اما در مقایسه مستقیم با رقبا از هر نظر برترین میباشد.

تا 150 لیتر در روز, این میزان برابر است با 6 لیتر در ساعت که توسط این خشک کن از رطوبت هوا جذب میشود. این بازده نتیجه همکاری مستقیم سیستم انتقال گرما و سیستم فن موجود در دستگاه میباشد که تا 1000 متر مکعب در ساعت را به گردش در میآورد و رطوبت گیری میکند.

بازده بالای کمپرسوربه اندازه 1.9 کیلو وات, ظرفیت رطوبت گیری بالا را دراتاقهای بزرگ و حتی در دمای اتاق پایین زیر 10 درجه سانتی گراد تضمین می کند. مضاف بر این سیستم باز کردن یخ اتوماتیک گازی این دستگاه در مقایسه با سایر سیستم های باز کردن یخ بازدهی موثرتر دارد زیرا که باز کردن یخ در این دستگاه نباید در فاصله های زمانی ای انجام شود که در آنها خشک کردن توسط دستگاه انجام نمی شود.  

„سلطان رطوبت گیری و تحرک“ 

امروز خشک کردن ساختمانهای نو ساز, فردا از بین بردن خسارات نشتی آب ـ تغییر مرتب مکان و کاربرد در شرایط نامساعد و خشن ساختمانی نیز برای این خشک کن میعانی مشکلی ندارد

کمپرسور چرخشی خشک کن ... نه تنها حمل و نقل در هر موقعیتی را ممکن میسازد, بلکه باعث صرفه جویی در وقت نیز میشود. به راه اندازی آسان و بی دردسر این دستگاه  نیز  بلافاصله پس از قرار دادن آن در مکان مورد نظر میسر می باشد.

حمل و نقل سریع دستگاه به لطف ساخت ارگونومیک این خشک کن در مدل واگن متحرک, دستگیره های تعبیه شده در آن و چرخهای بزرگ  امکان پذیر می باشد حتی در مکانهای صعب العبور و روی پله ها.  کاربرد دستگاه داخل منازل مسکونی نیز هیچ مشکلی از نظر رنگ دادن چرخهای لاستیکی دستگاه روی گف و پارکت منزل شما ایجاد نمیکند چون این چرخها رنگ نمیدهند.

برای محافظت از گرد و خاک و یا رطوبت نه تنها قطعات الکتریکی بلکه سایر قطعات این دستگاه پوشینه دار شده اند و در یک بدنه طراحی شده کاربردی با کیفیت آلمانی نصب شده اند.

 (1) کنترل پنل خوانا ـ محافظت شده در برابر ضربه بوسیله میله ضربه گیر

 (2) کنتر شمارش میزان مصرف خشک کن صنعتی TTK 355 S اختیاری است و قادر به ثبت میزان مصرف برق و یا ساعات مصرف میباشد

 (3) پوشینه ای مخصوص قطعات الکتریکی داخل دستگاه را از خسارات ناشی از انبار کردن آن با اطمینان محافظت میکند

 (4) دو ریل موجود در قسمت فوقانی این دستگاه امکان سوار کردن دستگاه مشابه TTK 355 S را روی هم میسر میکند.

 (5) برای خشک کن TTK 355 S یک تقویت کننده پمپ میعان برای خشک کردن دائمی  با یک بازده 50 متری تا حاکثر ارتفاع 4 متری موجود میباشد. 

مزایای عملی:

 • طراحی و ساخت 100% از شرکت Trotec
 • بازده خشک کنی بالا حتی در درجه حرارت پایین
 • بالاترین حد محافظت در برابر گرد و خاک و رطوبت قطعات الکتریکی داخل دستگاه
 • نگهداری و تعمیرات آسان
 • دارای تجهیزات اختیاری
 • به لطف کمپرسور چرخشی قابل حمل در هر موقعیتی و نیز قابل انبار
 • دارای ریلهایی در قسمت فوقانی دستگاه یرای قرار دادن دستگاه های مشابه روی هم مناسب برای حمل ونقل و انبار کردن
 • قابلیت سوار کردن نمونه های مشابه بر روی هم
 • کارآمدی و کیفیت آلمانی

برای همگی خشک کن های صنعتی سری TTK-S  یک روکش محافظتی همراه میباشد.

محافظت از سرمایه گزاری شما در دستگاه های خشک کن

.به طورخاص در هنگام خشک کردن ساختمانهای در حال ساخت و ساز در تابستان و یا خشک کردن خساراتa نشتی آب, شرایط آب و هوایی خاصی پیش می آیند که طول عمر دستگاه خشک کن شما را کاهش میدهند ـ کاملا مستقل از مارک یا نوع محصول ـ از آنجا که ما به عنوان تولید کننده میدانیم که خشک کن شما در بسیاری موارد خیلی زودتر از آنچه شما فکر میکنید باید تعویض شود, ما برای شما توصیه نامه مفیدی فراهم کرده ایم که در مورد حفاظت از سرمایه گزاری شما در دستگاه خشک کن است. برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید...

خرید

جزییات

لوازم یدکی و تجهیزات

بارگذاری...

محصولات جایگزین

بارگذاری...

سمینارها

دانلود

بارگذاری...