DH 95 S DH 145 S DH 115 S DH 105 S

خدمات مشتریان

نیاز به پشتیبانی دارید؟ ما اینجا هستیم تا باکمال میل از شما پشتیبانی کنیم.

مصرف‌کنندگان:: ۰۰۴۹۲۴۵۲۹۶۲۴۵۰
E-Mail: info@trotec.com
 1. محصولات
 2. دستگاه های کنترل بر کیفیت هوا و رطوبت با بهره وری بالا
 3. رطوبت زدا
 4. رطوبت‌زدا میعانی ـ برای کارهای بهداشتی
 5. رطوبت‌زدا صنعتی سری DH-S

رطوبت زدای های صنعتی سری DH-S

راه‌حلی ساده برای عملی پیچیده

سری استاندارد DH-S حفاظت مقرون‌به‌صرفه از کالاهای ذخیره‌شده، خط تولید، ساختمان، ماشین‌آلات در برابر آسیب‌های رطوبت ساختمان.

تولید این خشک‌کن‌ها حاصل موفقیت در ترکیب مدیریت تدارکات جهانی با تولید محلی در آلمان است. 

قیمت جذاب نسبت به بازدهی بالا، یک راه‌حل استاندارد بین‌المللی برای بسیاری از وظایف رطوبت‌زدایی، همراه با سامانه‌های الکتریکی مطابق با استانداردهای اروپا، تمامی قطعات این دستگاه به‌صورت دستی و با کنترل کیفیت یکایک قطعات در تروتک در آلمان نسب گردیده است.

 با خشک‌کن تروتک از سریDH-S شما می‌توانید از راه‌حل استاندارد و قابل‌اعتماد برای رطوبت‌زدایی مقرون‌به‌صرفه در هر زمان که شما به آن نیاز دارید بهره‌مند شوید. برای حفاظت از خوردگی و کنترل تولید شبنم و رطوبت در کارخانه‌ها، کارگاه‌های صنعتی، تولیدی‌ها، انبار و تدارکات٬ سالن‌های حمل‌ونقل می‌توانید از وجود این رطوبت‌زدا بهره‌مند شوند.

 

 

خشک‌کن‌های صنعتی سریDH-S به‌صورت انحصاری فقط در تروتک قابل‌عرضه است

. کنترل کارآمد رطوبت مانع زیان‌های اقتصادی آسیب‌دیدگی ماشین‌آلات، افزایش قابلیت و اطمینان از سیستم‌های الکتریکی، بهینه سازی شرایط برای ساخت و تولید، همچنین شرایط آب و هوایی پایدار در انبار و کارخانه.

توجه به این واقعیت که هوا با رطوبت پایین به‌راحتی گرم می‌شود و درنتیجه استفاده از رطوبت‌زدا در کاهش هزینه‌های گرمایشی بسیار مؤثر است.

با تمام خشک‌کن‌ها از سری DH-S، کنترل رطوبت می‌تواند هدفمند باشد به این معنی که حس‌گر رطوبت‌سنج داخلی را برای رسیدن به میزان مشخصی از رطوبت تنظیم می‌کنیم و دستگاه در عملیات مداوم به رطوبت‌زدایی می‌پردازد تا به میزان موردنظر رطوبت برسد.کاملاً انعطاف‌پذیر برای استفاده در مکان‌های مختلف، دستگاه‌های با چرخ‌های گردان قفل شو و تابع تخلیه آب باقی‌مانده. 

برف‍ک زدای اتوماتیک داخلی تضمینی برای نگهداری و کارآمد بدون دستگاه در فواصل زمانی خاصی که در آن رطوبت درونی به حداکثر در دستگاه می‌رسد است. میعانات حاصله از رطوبت‌زدایی با پمپ و از طریق لوله تخلیه خروجی چهار متری تعبیه‌شده به فاضلاب هدایت می‌شود

در دستگاه‌های بزرگ‌تر میزان فشار کمپرسور خنک‌کننده در هم در خروجی و هم درمکش قابل بازدید است و به‌آسانی و جداگانه در نشانگرها قابل‌رؤیت است، به‌این‌ترتیب اختلال در کارکرد را می‌توان به‌راحتی در مراحل اولیه تشخیص داد و فواصل تنظیم، خدمات و نگهداری را به خوبی از پیش برنامه‌ریزی کرد.تمامی دستگاه‌های این سری دارای طراحی بدنه و چارچوبی بسیار قوی است.

ازجمله مزایای کاربردی این سری:

 • خشک‌کن قابل‌اعتماد با ظرفیت بالای رطوبت‌زدایی
 • راه‌حلی مقرون‌به‌صرفه و کاملا اقتصادی برای خشک نگاه‌داشتن محل کارخانه‌ها انبارها
 • دارای لوله‌های خنک‌کننده آلومینیومی برای انجام هر چه‌بهتر عمل رطوبت‌زدایی حتی در رطوبت بسیار پایین
 • زمانسنج خودکار
 • مجهز به دستگاه‌های مودولار الکتریکی  و سیستم تخلیه آب بر طبق استاندارد اروپا 
 • قیمت مناسب نسبت به کارایی بالا

 standard equipment

 optionally available

 not available