T3000

خدمات مشتریان

نیاز به پشتیبانی دارید؟ ما اینجا هستیم تا باکمال میل از شما پشتیبانی کنیم.

مصرف‌کنندگان:: ۰۰۴۹۲۴۵۲۹۶۲۴۵۰
E-Mail: info@trotec.com
 1. محصولات
 2. دستگاه های اندازه گیری
 3. کاربرد چندگانه
 4. T3000

دستگاه اندازه گیری با کاربرد چند گانه T3000

T3000 روش‌های اندازه‌گیری نوآورانه را با فناوری پیشرفته و استفاده آسان را در یک دستگاه در اختیار شما می‌گزارد.

چه تجزیه‌وتحلیل جریان‌های تهویه و تخلیه هوا, تشکیل قطرات آب میعان شده, کمبود ماشین‌های سرمایشی, عایق‌های پر از منفذ, تغییرات آب و هوایی, مواد و مصالح ساختمانی بسیار خشک و یا بسیار مرطوب, تشخیص محل نشتی در تانک‌ها و یا در شبکه‌های لوله‌کشی ـ شما می‌توانید هم در تعمیرات و نگه‌داری پیش دارنده و هم برای تشخیص معایب ساختمانی و نیز در تجزیه‌وتحلیل علت وقوع معایب تنها با یک دستگاه تعداد بی‌شماری وظایف مختلف را انجام دهید. 

کاربردهای چند گانه در بهترین وجه

T3000 هم برای کاربردهای سنتی در صنعت مانند تشخیص معایب ساختمانی و یا برای بسیاری زمینه های پیشه وری و حرفه ای در ساختمان مانند کف زمین , کاشی کاری, نقاشی, نجاری و سایر مشاغلی که اندازه گیری رطوبت کف و دیوارها در آنها مهم است مناسب میباشد. این دستگاه این مهم را از طریق یک برنامه جامع برای سنسور ها الکترودها و لوازم اضافی و تجهیزاتش انجام میدهد.

 دستگاه پایه ای که توسط سنسور های قابل تعویض قابل تکامل است, برای کاربران امکان استفاده از یک دستگاه را برای کاربردهای مختلف به واسطه تغییر یک سنسور فراهم میکند و شما را از خرید بیش از اندازه چندین دستگاه مختلف برای کاربردهای مختلف آزاد میکند.

یک تغییر آسان سنسور T3000 را به دستگاهی که شما هم اکنون نیاز دارید تبدیل میکند. سایر تجهیزات دستگاه, مورد نیاز نیستند چرا که تکنولوزی هوشمند T3000 اتصال سنسورهای جدید را به صورت خودکار تشخیص میدهد.

برای تعیین پارامترهای مختلف بیش از 20 سنسور مختلف برای T3000 در دسترس میباشد. در کنار سنسور جدید SDI بسیاری الکترودهای گرد, مسطح و یا الکترودهای فرو رونده در عمق برای مواد مختلف, برای چوب و مصالح ساختمانی وجود دارند

برای همگی سنسورها میتوان مضاف براین یک عملکرد ثبت داده ها با فاصله های زمانی از پیش تعیین شده برای اندازه گیری دائمی استفاده کرد. حافظه T3000 بیش از 2000000 کمیت اندازه گیری شده را میتواند در خود ثبت کند.

 

 

T3000 کاربران را بواسطه عملکردها و تجهیزات بی شمارش راضی میکند

عملکرد چهارچوبی اندازه گیری به طور مستقیم روی دستگاه

عملکرد داخلی چهارخانه ای T3000 تعیین, مصور سازی و ارزیابی پراکندگی رطوبت را چنان آسان ساخته که نا کنون بدین صورت نبوده است: ماتریس مورد بررسی را به آسانی برای دستگاه اندازه گیری تعریف کنید چهار چوب مورد نظر روی صفحه نمایش نشان داده میشود. هم اکنون میتوانید روی چهار چوب کار کنید با وارد کردن اندازه ها(ی پشتیبانی شده توسط T3000) در نقطه مورد نظر. همه داده های اندازه گیری شده به طور خودکار ذخیره میشوند.

 یک ماتریس تکی میتواند بدین صورت تا 2000 کمیت اندازه گیری شده را ثبت و آماده کند و به صورت تصویری نشان دهد.  با وارد کردن نقطه گوشه ماتریس میتوان پس ازآن چهار چوب را به صورت خود کار با مقیاس واقعی در نرم افزار MultiMeasure-Studio-Software  به کار برد. 

از طریق استخراج داده های T3000 به روی کامپوتر شخصی امکان صرفه جویی در وقت نیز وجود دارد زیرا که وارد کردن تک تک داده ها در یک جدول محاسباتی و یا ارزیابی آنها لازم نمیباشد

T3000 دستگاهی برای همه تکالیف اندازه گیری:

 • رطوبت هوا
 • رطوبت چوب
 • رطوبت ساختمانی
 • رطوبت مواد ساختمانی
 • درجه حرارت سطح
 • درجه حرارت چوب
 • درجه حرارت مواد
 • درجه حرارت هوا
 • نقطه میعان
 • نقطه میعان بحرانی
 • رطوبت مطلق
 • نسبت ترکیب
 • درجه حرارت گاز
 • سرعت جریان گاز
 • نشتی گازهای نجیب

کاربردی: صفحه نمایش تعبیه شده ـ با عملکرد تمرکز روی تصاویر اسنادی

بسیاری از متخصصان برای ثبت اسناد عکس هایی در محل در هنگام اندازه گیری با شرح اعداد اندازه گیری شده میگیرند

برای آنکه نمایش اعداد اندازه گیری شده با عکس های فوری با کیفیت خوب و خوانا شرح داده شوند,  T3000 یک عملکرد ویژه برای تغییر موقتی روی شرح اعداد بزرگ دارد.

یک بار روی سر قابل روشن شدن فشار دهید, نمایش کمیت های اندازه گیری شده به روی اعداد بزرگ تغییر میکند و این نوع نمایش تا تاکید مجدد داده ها باقی میماند. بدین ترتیب شما میتوانید در هر موقعیتی تصاویر اسنادی روشنی را بگیرید!

 

 


به همراه نرم افزار MultiMeasure Studio - اختیاری برای نسخه حرفهای

نسخه استاندارد MultiMeasure-Studio در هنگام فروش T3000  همراه میباشد. بدین طریق شما میتوانید کلیه کمیت های اندازه گیری شده را بدون مشکل بخوانید, پروژه های خود را مدیریت کنید و ارزیابی هایتان را با کمک نمودار نشان دهید.  به لطف به روز رسانی نرم افزار  شما خود را همیشه به روز نگه دارید.

نسخه حرفه ای اختیاری این نرم افزار دارای ساختار بانک داده ها برای مدیریت حرفه ای و آرشیو داده های کلیه مشتریان و  کمیت های اندازه گیری شده با عملکرد پشتیبانی و ظرفیت ذخیره تعداد بی شماری داده های ذخیره شده است. ضمن اینکه این نرم افزار حرفه ای قابلیت تهیه گزارش به صورت خود کار را دارد و نیز دارای  تعداد زیادی ساختار های متنی از پیش تهیه شده و قابل تدوین برای تشخیص معایب ساختمانی, تعیین میزان رطوبت و تعیین محل نشتی و گرمانگاری میباشد

در اینجا میتوانید اطلاعات بیشتر را در مورد نسخه حرفه ای این نرم افزار پیدا کنید...

دستگاهی مناسب همچنین برای نجاری ها, برای صنایعی که روی چوب کار میکنند, در جنگل بانی و جنگل داری, صنایع چوب

 دستگاه اندازه گیری .... یک منوی گزینه ها با صدها نوع چوب  دارد که نمودار مواد آنها مستقیما در دستگاه ذخیره شده و قابل انتخاب می باشد. این منو برای تعیین میزان رطوبت  انواع چوب های مختلف مناسب است. 

برای جبران  اثر درجه حرارت روی تعیین میزان رطوبت چوب برای مثال برای چوب سرد و یا در هنگام اندازه گیری در حین خشک کردن چوب میتوان از پیش یک میزان مشخص را به عنوان عدد ثابت برای درجه حرارت چوب به T3000 داد و یا از از سنسور داخلی دستگاه اندازه گیری استفاده کرد.

تاثیر درجه حرارت تعیین شده روی رطوبت چوب مستقیما روی تعیین میزان رطوبت چوب حساب میشود.