خدمات مشتریان

نیاز به پشتیبانی دارید؟ ما اینجا هستیم تا باکمال میل از شما پشتیبانی کنیم.

مصرف‌کنندگان:: ۰۰۴۹۲۴۵۲۹۶۲۴۵۰
E-Mail: info@trotec.com
  1. تماس
  2. خلاصه خدمات
  3. Die Unternehmens­gruppe
  4. Unsere Geschäftsbereiche
  5. Trotec - Trade Division
  6. ۱۰ دلیل انتخاب محصولات تروتک

۱۰ ویژگی تروتک

همه‌کسانی که تصمیم به استفاده از محصولات ما دارند می‌توانند از محسنات این محصولات سود ببرند، کیفیت بسیار بالای محصولات تروتک مهم‌ترین مزیت آن است.

۱۰۰٪ مهندسی تروتک

بخش تحقیق و توسعه فنی شرکت تروتک یک گروه شامل ۱۵ نفر در دفتر مرکزی ما واقع در هاینزبرگ ودر محیطی بالغ‌بر ۵۰۰ مترمربع با تجهیزات فوق پیشرفته برای آزمایش محصولات جدید واقع‌شده است، این گروه مشغول برنامه‌ریزی و توسعه برای اختراع محصولات و فناوری‌های جدید هستند. 

۱۰٪ برای پژوهش ۱۰۰٪ برای شما

با محصولات تروتک همیشه به‌روز خواهید بود، ما همه‌ساله ۱۰٪از سرمایه خود را در بخش تحقیق و توسعه سرمایه گزاری می‌کنیم، درنتیجه همه‌ساله تروتک محصولات جدید بیشتری از بسیاری رقبا درمجموع کل سابقه تولید آنها به بازار عرضه می‌کند.


ساخت آلمان

تفکری جهانی - عملکردی بومی! تروتک به صورت کاملاً آگاهانه تصمیم به تولید محصولات خود در آلمان گرفته است، در آلمان ما توانسته‌ایم با اعتماد به تیم حرفه‌ای خود و بهترین شرایط برای تولید، به برترین کیفیت در تولید محصولات خود برسیم.

طراحی صنعتی آلمان

منظم، هدفمند، کاربردی-این سه ویژگی‌ تولید صنعتی آلمان است، تروتک دارای بهترین طراحان تولید می‌باشد، طراحی محصولات تروتک مورداحترام همگان است. محصولات ما دارای بهترین فن‌آوری، جذابیت بصری و کیفیت کاملاً متمایز می‌باشند.


از طراحی تا ساخت همه چیز مستقیم از تولیدکننده

ازآنجایی‌که ما تهیه‌کننده همه دستگاه‌ها، اجزاء آنها تجهیزات اضافی و لوازم تزئینی آن هستیم٬ کلیه اجزا دستگاه‌ها ازنظر بصری و فنی با یکدیگر هماهنگ هستند این تفکر کاربردی در طراحی تروتک، تأثیری عمیق بر استفاده‌کنندگان از محصولات ما و همچنین مشتری‌های آنها می‌گذارد.

همیشه در دسترس

تفاوتی نمی‌کند چه قصد خرید و یا اجاره دستگاه از ما رادارید، در تروتک ما همیشه همه‌چیز را در انبار خود موجود داریم، ۱۵۰/۰۰۰ هزار ماشین مختلف و دستگاه‌های اندازه‌گیری اضافه بر آن ۱۰/۰۰۰ هزار دستگاه جهت اجاره به‌صورت دائمی در انبارهای ما موجود و آماده عرضه می‌باشند.


خدمات پس از فروش

استفاده‌کنندگان تروتک می‌توانند در کمال اطمینان از خدمات بعد از فروش ما بهره‌مند شوند، این خدمات که شامل خدمات سیار تروتک نیز هست توست این شرکت و زیر نظر بهترین متخصصین در کشورهای آلمان، هلند، بلژیک، اتریش، فرانسه، ایتالیا، ترکیه، ایران و سویس اداره می‌شود. 

تأمین قطعات یدکی برای سال‌های متمادی

چه در حال حاضر و چه در آینده تروتک توانایی تأمین تمامی قطعات یدکی را دارد، ما به‌صورت دائمی بیشتر از ۱۰۰/۰۰۰ قطعه لوازم‌یدکی مختلف در انبار خود موجود داریم، شما می‌توانید روی آن حساب کنید.


قیمت مناسب به نسبت کارایی بالا

 بیش از ۲۰ سال است که ما به مشتریان اجناس خود را عرضه کرده‌ایم اما این‌همه خدمات ما نیست تروتک راه‌حل‌های مالی مختلفی را به شما جهت خرید اجاره و یا لیزینگ دستگاه‌ها ارائه می‌دهد.

خدمات مشتری

به همراه محصولات ما شما می‌توانید به خدمات جامعی دسترسی داشته باشید این خدمات که از آن جمله، آموزش استفاده، آزمایش دستگاه، خدمات مشاوره برای محاسبات نصب و غیره می‌باشد عملکرد بهتر دستگاه را نیز ضمانت می‌کند.