خدمات مشتریان

نیاز به پشتیبانی دارید؟ ما اینجا هستیم تا باکمال میل از شما پشتیبانی کنیم.

مصرف‌کنندگان:: ۰۰۴۹۲۴۵۲۹۶۲۴۵۰
E-Mail: info@trotec.com
  1. تماس
  2. خلاصه خدمات
  3. گروه شرکت Trotec

گروه Trotec: بهترین شرایط برای موفقیت شما

دانش تخصصی، شبکه هوشمند

با گروه Trotec همه‌چیز راجع به تهویه مطبوع و بهبود شرایط آب و هوایی در صنعت در آسودگی در محیط کار وزندگی و در قسمت ساختمانی است: شما می‌توانید برای مثال خشک‌کن هوا, خشک‌کن ساختمانی, دستگاه‌های گرم‌کننده, دستگاه‌های تهویه مطبوع, دستگاه‌های تولیدکننده باد و یا دستگاه‌های تصفیه هوا را برای کاربردهای مختلف خریداری یا کرایه کنید. در کنار محصولات تروتک به شما خدمات تکمیلی و آموزش‌های لازم را نیز ارائه می‌کند.

 

گروه Trotec: یکی از تولیدکنندگان پیشتاز در آلمان برای کلیه راه‌حل حرفه‌ای درزمینه‌های صنعتی زیر است:

 

  • نظارت بر وضعیت
  • کنترل وضعیت
  • مدیریت شرایط
  • تأمین شرایط کار و زندگی سالم

 در پس نام تروتک سه شرکت بین المللی مشغول به فعالیت هستند: بخش تجاریبخش کرایه,  بخش خدمات

سه متخصص ویژه با بهترین شرایط

 

گروه شرکت Trotec در همه زمینه‌های تهویه مطبوع متحرک یا ثابت, برای خرید یا کرایه دستگاه‌ها و نیز در ارائه دستگاه‌های اندازه‌گیری متحرک برای کنترل شرایط جوی, کنترل کیفیت و یا کنترل آلودگی فعال است. هرکدام از بخش‌های فعالیت این شرکت به‌نوبه خود یک تخصص است. همه بخش‌های شرکت از دانش سایر بخش‌ها و مزایای آنها استفاده می‌کند. نتیجه آنکه ما به مشتریان خود خدماتی جامع, محصولات باکیفیت بالا و مطمئن عرضه می‌کنیم!

از هاینزبرگ به سرتاسر جهان 

به‌عنوان شرکتی با ۲۵۰ کارمند ما شهرک‌های تولیدی, شعب و مراکز فروش فراوانی را در اروپا و آسیا اداره می‌کنیم. قلب شرکت ما در مرز با هلند میزند، شعبه اصلی ما در شهر هاینزبرگ بین مونشن گلادباخ, آخن و رورموند در هاینزبرگ است.

فنّاوری و نو آوری ما برای حال و آینده است

رکن اصلی موفقیت شرکت ما از زمان تأسیس آن از ۲۰ سال پیش تاکنون کارکنان باانگیزه و حرفه‌ای ما هستند. ولی آنچه ما را از دیگران متمایز می‌کند روحیه نوآوری ما است: ما بالای ۱۰ درصد از درآمد خود را در تحقیق و توسعه سرمایه گزاری می‌کنیم و بدین‌وسیله جدیدترین تکنولوژی را برای حال و آینده شما به ارمغان می‌آوریم.

 در مورد شرکت تروتک بیشتر بدانید:چگونگی همکاری شرکت‌های زیرمجموعه وظیفه هر شرکت